Contactgegevens Bestuur

Dagelijks bestuur :

Manager Voetbalzaken: Ruud Sommers
voorzitter@rkpsc.com
Manager Algemene zaken: Francis van Haren
voorzitter@rkpsc.com
Secretaris: Maarten Ross
secretaris@rkpsc.com
Penningmeester: Damy Derksen
penningmeester@rkpsc.com
Technische zaken: Wilfred Meijer
technischezaken@rkpsc.com
Jeugdzaken: Linda Reijmer
jeugdvoorzitter@rkpsc.com
Commerciële zaken: Robin Bekker
commercielezaken@rkpsc.com
Vrijwilligerscoördinator: Jan Leenders
vrijwilligerscoordinator@rkpsc.com
Hoofd operationeel: Robin Bekker (interim)
operationelezaken@rkpsc.com

Sponsorcommissie :

Martijn Hondijk
Jo van Ophuizen
Robin Bekker
sponsorcommissie@rkpsc.com

Senioren en Dames :

Technische Zaken : Wilfred Meijer
technischezaken@rkpsc.com

Wedstrijdsecretaris senioren & dames: Wilfred Meijer (06-1296 1822)
wedstrijdsecretarissenioren@rkpsc.com

Ledenadministratie : Maarten Ross
ledenadministratie@rkpsc.com

Jeugdcommissie :

Jeugdvoorzitter : Linda Reijmer
jeugdvoorzitter@rkpsc.com

Jeugdsecretaris: Tim van Huet
jeugdsecretaris@rkpsc.com

Jeugdcoördinator O19 t/m O14 : Jan van Huet
coordinatorjunioren@rkpsc.com

Jeugdcoördinator O13 t/m O10 : Janneke Reijmer
coordinatormeiden@rkpsc.com

Jeugdcoördinator O9 t/m O7 : Marscha van Huet
coordinatorpupillen@rkpsc.com

Wedstrijdsecretaris jeugd: Tim van Huet (06-30401156)
wedstrijdsecretarisjeugd@rkpsc.com

Diverse Functies :

Scheidsrechterscoördinator : Fred Drost

Consul : Henk Franken

Materiaalman en vrouw : Henk en José Franken

Trainer lagere elftallen : Willy van Huet

Keeperstrainer 1e en 2e selectie en A t/m D-jeugd : Gilbert Peters

Webbeheerders :

Tim van Huet
Gilbert Peters
Duchan Sommers
webbeheer@rkpsc.com

Activiteitencommissie:

Freek Schopman
Sander Meulebeek
activiteiten@rkpsc.com

Contactpagina

Liever contact via onze contactpagina?