Indeling senioren 2020/2021 (definitief)

Hieronder vind je de teamindelingen voor de senioren seizoen 2020/2021. Voor vragen en opmerkingen kan er contact worden opgenomen met iemand uit de staf of met Nanco Tiemissen (technischezaken@rkpsc.com). Wil je ook deel uitmaken van een van deze teams? Meld je dan HIER aan!

Selectie RKPSC 1
Spelers
Aarntzen, Job
Aarntzen, Siem
Aarntzen, Wout
Bleumink, Mats
Driessen, Bas
Driessen, Menno
Gerritsen, Paul
Goes, Bram
Haaften, Sander van
Heinhuis, Bart
Hendriks, Bob
Hendriks, Lars
Huting, Lars
Jansen, Stan
Kroon, Fabian van der
Leenders, Guus
Mulder, Koen
Rikken, Jordy
Roelofs, Wietse
Schreven, Jurre
Sommers, Loyd
Stronkman, Daan
Swager, Jonathan
Terhaerdt, Devin

Staf
Huet, Roel van
Jansen, Bart
Meulebeek, Sander
Remmelzwaal, Marcel
Winkels, Martin

Selectie RKPSC 2
Spelers
Aarntzen, Koen
Deelen, Dylan van
Derksen, Damy
Dieks, Roel
Dorsthorst, Ralph te
Pes, Peter
Raasing, Ruud
Riswijk, Jelle van
Roelofs, Jens
Sommers, Duchan
Wezendonk, Bart

Staf
Jansen, Siem
Ross, Pepijn
Roverts, Leo
Kummeling, Jo

Selectie RKPSC 2 zaterdag
Spelers
Aaldering, Jelle
Aarntzen, Wes
Bekker, Maarten
Bos, Tommie
Brandenburg, Daniel van
Brugman, Wouter
Claassen, Tim
Cornelissen, Xavier
Driessen, Jelle
Eeuwes, Timon
Elfrink, Jeroen
Groenen, Robin
Heinst, Jamie
Huet, Thomas van
Lindner, Thomas
Ocbayes Araya, Habtom
Olderman, Djodjo
Peters, Pele
Polman, Reinier
Rosendaal, Renaldo
Vermaas, Joeri
Weijers, Wout
Wezendonk, Bous

Staf
Arends, Gert-Jan
Bouman, Jeroen
Drost, Fred
Hondijk, Martijn
Vreman, Toon

Selectie RKPSC 7×7, Old stars (zaterdagmiddag)
Spelers
Bongers, Berry
Calis, Daniël
Evers, Mark
Grob, Cuno
Haren, Francis van (ook 7×7, 35+)
Heijndermans, Lukas (ook 7×7, 35+)
Huet, Willy van
IJsveld, Jeroen
Janssen, Hans
Kroon, Frank van der
Ophuizen, Carlo van
Peters, Edwin
Schreven, Gerrie
Sommers, Johan
Willemsen, Erwin (ook 7×7, 35+)

Selectie RKPSC 7×7, 35+ (vrijdagavond)
Spelers
Aalst, Mark van
Haren, Francis van (ook 7×7, Old stars)
Heijndermans, Lukas (ook 7×7, Old stars)
Meijer, Wilfred
Roos, Frank
Willemsen, Erwin (ook 7×7, Old stars)

Selectie RKPSC zaalvoetbal (vrijdagavond)
Spelers
Branderhorst, Thijs
Hendriks, Tim
Huet, Jan van
Huet, Tim van
Jansen, Bram
Kroon, Rob van der
Loon, Chiel van
Raasing, Ruud
Ross, Maarten
Schopman, Freek

Selectie RKPSC VR1
Speelsters
Aleven, Leonie
Benning, Bo
Bosman, Daisy
Bosman, Joyce
Dietz, Maud
Dinter, Kim van
Goris, Maaike
Goris, Marieke
Hendriks, Amy
Huet, Marscha van
Marselje, Lisette
Reijmer, Janneke
Reijmer, Linda
Reijmer, Nienke
Reijmer, Yvonne
Schopman, Kelly
Steltjes, Linda
Versloot, Evi
Visser, Aniek
Visser, Lisanne
Vries, Nienke de
Wagenvoort, Mariska

Staf
Bruns, Wesley
Dinter, John van
Drost, Fred
Reijmer, Anton