Indeling jeugdteams 2020-2021

De indeling van de jeugdteams van RKPSC voor het nieuwe seizoen is bekend. Na een periode van overleg tussen jeugdcommissie en kader zijn we tot onderstaande teamindelingen gekomen.

Zoals je hieronder kan zien zijn we voor enkele teams nog op zoek naar kaderleden. Vind je het leuk om een team te trainen of te begeleiden, laat het dan z.s.m. weten aan een van onderstaande jeugdcoördinatoren!

Wanneer spelers of ouders vragen of opmerkingen hebben over onderstaande indeling verzoeken wij hen rechtstreeks contact op te nemen met een van de jeugdcoördinatoren.

Tim van Huet Coördinator JO19 t/m JO13 coordinatorjunioren@rkpsc.com

Janneke Reijmer Coördinator JO12 t/m JO7 en MO15 coordinatorpupillen@rkpsc.com

Jeugdteams seizoen 2020-2021

RKPSC JO19-1

  1. Sugunakumar, Gobihan
  2. Ley, Sidney van der
  3. Wezendonk, Chris
  4. Terhaerdt, Sam
  5. Rutten, Mats
  6. Wesselkamp, Milan
  7. Knuiman, Thijs
  8. Bleumink, Guus
  9. Jonker, David
  10. Hafkamp, Niels
  11. Braake, Luca ter
  12. Dam, Thijs van
  13. Leatomu, Sem
  14. Bogaard, Ruud van den
  15. Terhaerdt, Job
  16. Roelofs, Indy
  17. Peters, Joek

Kader

Mark van Aalst
Bart Wezendonk
Dolf Leatomu
Daan Sommers

Trainingen

dinsdag 20:00 – 21:30
donderdag 20:00 – 21:30

RKPSC JO17-1

  1. Hubers, Bas
  2. Stronkman, Thijs
  3. Arentz, Hugo
  4. Dukkerhof, Daan
  5. Peters, Mauro
  6. Dam, Ot van
  7. Morauw, Selena
  8. Jansen, Mats
  9. Arends, Vandi
  10. Abdirashid, Majid
  11. Grobben, Floris
  12. Goris, Koen
  13. Houte, Senna van
  14. Wildenbeest, Teun
  15. Rutten, Sem
  16. Polman, Roy
  17. Krijger, Milan
  18. Siebenheller, Tim

Kader

vacant

Trainingen

maandag 19:30 – 21:00
woensdag 19:30 – 21:00

RKPSC MO15-1

  1. Berends, Milou
  2. Jie-A-Sang, Jade
  3. Hesseling, Indy
  4. Hermsen, Jip
  5. Nijboer, Iedeke
  6. Visser, Sophie
  7. Wesselkamp, Maud
  8. Brans, Lois
  9. Klaassen, Freeke
  10. Wetering, Sanne van de
  11. Wezendonk, Loes
  12. Theunisse, Kira
  13. Hesseling, Demi
  14. Meekeren, Maaike van
  15. Wezendonk, Janne
  16. Heymen, Megan
  17. Gerder, Dalin van
  18. Dewnarain, Tanisha

Kader

Henk Franken
Wesley Bruns
Hans Nijboer
Erik-Jan Hermsen

Trainingen

maandag 19:00 – 20:15
woensdag 19:00 – 20:15

RKPSC JO13-1

  1. Meulebeek, Gijs
  2. Wijnschenk, Noa
  3. Bouman, Siebe
  4. Calis, Job
  5. Bos, Johannes
  6. Durant, Dion
  7. Buurman, Milan
  8. Grob, Jens
  9. Buurman, Vince
  10. Abdirashid, Muhanad
  11. Tiemissen, Semmi
  12. Tiemissen, Nino
  13. Jonkhans, Thijs
  14. Houte, Kane van
  15. Luijf, Noah

Kader

Cuno Grob
Bauke van Riswijk
Nanco Tiemissen

Trainingen

dinsdag 18:30 – 19:30
donderdag 18:30 – 19:30

RKPSC JO12-1

  1. Thannhauser, Giovanni
  2. Bouman, Guus
  3. Meekeren, Pepijn van
  4. IJssel de Schepper, Mees
  5. Wildenbeest, Guus
  6. Kamps, Jordy
  7. Rutten, Cas
  8. Roos, Abe
  9. Nieuwenhuizen, Pim
  10. Verhaaf, Roan

Kader

Jeroen Kamps
Danny Rutten
Michel Wildenbeest

Trainingen

dinsdag 18:30 – 19:30
donderdag 18:30 – 19:30

RKPSC JO11-1

  1. Evers, Nora
  2. Luijf, Tatum
  3. Wijnschenk, Jari
  4. Wezendonk, Nout
  5. Hulshof, Fenne
  6. Theunisse, Mika
  7. Roelofs, Jan
  8. Wildenbeest, Mart
  9. Gerritsen, Stijn
  10. Joosten, Jelte
  11. Grob, Stijn

Kader

Cuno Grob
Sjors Roelofs

Trainingen

dinsdag 18:30 – 19:30
donderdag 18:30 – 19:30

RKPSC JO10-1

  1. Wezendonk, Liz
  2. Bouman, Fiene
  3. Bruns, Daan
  4. Hondijk, Sem
  5. Wolsink, Bart
  6. IJssel de Schepper, Senne
  7. Dewnarain, Jaysan

Kader

Martijn Hondijk
Indy Roelofs
Thijs Knuiman

Trainingen

maandag 18:30 – 19:30
woensdag 18:30 – 19:30

RKPSC JO10-2

  1. Jansen, Luuk
  2. Meulebeek, Tom
  3. Pest, Aukje te
  4. Groenen, Bowy
  5. Roelofs, Ben
  6. Houte, Juno van
  7. Eding, Harm
  8. Drost, Tom

Kader

Bjorn Groenen
Gilbert Jansen

Trainingen

maandag 18:30 – 19:30
woensdag 18:30 – 19:30

RKPSC JO9-1

  1. Krijger, Rik
  2. Wolsink, Bram
  3. Luijf, Maddy
  4. Abu Rashed, Rabie
  5. Kersten, Huub
  6. Eding, Simon
  7. Peters, Levi
  8. Wildenbeest, Dex
  9. Groenen, Xavi

Kader

Constant Krijger
Guus Bleumink

Training

woensdag 18:30 – 19:30

RKPSC JO7-1

  1. Hulshoff, Joep
  2. Habtem Oclaves, Bruk
  3. Abu Rashed, Abu
  4. Derksen, Teun

Kader

Robin Bekker
vacant

Training

woensdag 18:30 – 19:30