Indeling jeugdteams RKPSC seizoen 2019-2020

De indeling van de jeugdteams van RKPSC voor het nieuwe seizoen is bekend. Na een periode van overleg tussen jeugdcommissie en kader zijn we tot onderstaande teamindelingen gekomen.

Zoals je ziet zijn we voor enkele teams nog op zoek naar kaderleden. Vind je het leuk om een team te trainen of te begeleiden, laat het dan z.s.m. weten aan een van onderstaande jeugdcoördinatoren!

Wanneer spelers of ouders vragen of opmerkingen hebben over onderstaande indeling verzoeken wij hen rechtstreeks contact op te nemen met een van de jeugdcoördinatoren.

Herman Ubbink (Technisch Jeugdcoördinator)
Cas Cornelissen (Technisch Jeugdcoördinator)
Tim van Huet (Coördinator O19 t/m O13)
Janneke Reijmer (Coördinator O12 t/m O7)

Zij zijn te bereiken op de volgende mailadressen:

coordinatorjunioren@rkpsc.com
coordinatorpupillen@rkpsc.com

Jeugdteams seizoen 2019-2020

RKPSC JO19-1

  1. Bekker, Maarten
  2. Huting, Lars
  3. Stronkman, Daan
  4. Aarntzen, Siem
  5. Terhaerdt, Devin
  6. Sugunakumar, Gobihan
  7. Ley, Sidney van der
  8. Wezendonk, Chris
  9. Terhaerdt, Sam
  10. Rutten, Mats
  11. Wesselkamp, Milan
  12. Abdirashid, Muse
  13. Bleumink, Guus
  14. Jonker, David
  15. Leatomu, Sem
  16. Hafkamp, Niels

Kader
Herman Ubbink
Dolf Leatomu
Daan Sommers

Trainingen
maandag 20:00 – 21:30
donderdag 20:00 – 21:30

RKPSC JO17-1

  1. Braake, Luca ter
  2. Dam, Thijs van
  3. Bogaard, Ruud van den
  4. Roelofs, Indy
  5. Berendsen, Dries
  6. Hubers, Bas
  7. Peters, Joek
  8. Stronkman, Thijs
  9. Terhaerdt, Job
  10. Arentz, Hugo
  11. Dukkerhof, Daan
  12. Dam, Ot van
  13. Morauw, Selena

Kader
Mark van Aalst
Ruud Raasing
Thomas Lindner
Lars Hendriks

Trainingen
maandag 19:15 – 20:45
woensdag 19:15 – 20:45

RKPSC JO15-1

  1. Hohammad, Fawaz
  2. Peters, Mauro
  3. Verhaaf, Nick
  4. Jansen, Mats
  5. Arends, Vandi
  6. Abdirashid, Majid
  7. Grobben, Floris
  8. Berndsen, Peter
  9. Goris, Koen
  10. Houte, Senna van
  11. Wildenbeest, Teun
  12. Rutten, Sem
  13. Polman, Roy
  14. Krijger, Milan

Kader
Menno Driessen
vacant

Trainingen
Nog niet bekend

RKPSC MO15-1

  1. Berends, Milou
  2. Bosman, Daisy
  3. Schreven, Babs
  4. Benning, Bo
  5. Jie-A-Sang, Jade
  6. Wesselkamp, Aniek
  7. Leenders, Lizzy
  8. Hesseling, Indy
  9. Hermsen, Jip
  10. Nijboer, Iedeke
  11. Visser, Sophie
  12. Wesselkamp, Maud
  13. Brans, Lois

Kader
Henk Franken
Hans Nijboer
Erik-Jan Hermsen

Trainingen
maandag 18:30 – 20:00
woensdag 18:30 – 20:00

RKPSC JO13-1

  1. Haaften, Dustin van
  2. Tiemissen, Tijn
  3. Meulebeek, Gijs
  4. Wijnschenk, Noa
  5. Bouman, Siebe
  6. Peters, Ronan
  7. Wesselkamp, Timo
  8. Calis, Job
  9. Durant, Dion
  10. Grob, Jens
  11. Buurman, Vince
  12. Tiemissen, Semmi
  13. Tiemissen, Nino
  14. Houte, Kane van

Kader
Cuno Grob
Bauke van Riswijk
Nanco Tiemissen

Trainingen
Nog niet bekend

RKPSC MO13-1 (8 tegen 8)

  1. Klaassen, Freeke
  2. Wetering, Sanne van de
  3. Wezendonk, Loes
  4. Theunisse, Kira
  5. Hesseling, Demi
  6. Meekeren, Maaike van
  7. Wezendonk, Janne
  8. Heymen, Megan
  9. Gerder, Dalin van
  10. Dewnarain, Tanisha
  11. Evers, Nora
  12. Hulshof, Fenne
  13. Bouman, Fiene

Kader
Wesley Bruns
Chantal Groen

Trainingen
Nog niet bekend

RKPSC JO12-1

  1. Bos, Johannes
  2. Buurman, Milan
  3. Abdirashid, Muhanad
  4. Jonkhans, Thijs
  5. Thannhauser, Giovanni
  6. Bouman, Guus
  7. Meekeren, Pepijn van
  8. IJssel de Schepper, Mees
  9. Kamps, Jordy
  10. Rutten, Cas
  11. Wildenbeest, Guus

Kader
Jeroen Kamps
Eduard IJssel de Schepper

Trainingen
Nog niet bekend

RKPSC JO11-1

  1. Roos, Abe
  2. Wijnschenk, Jari
  3. Nieuwenhuizen, Pim
  4. Verhaaf, Roan
  5. Theunisse, Mika
  6. Roelofs, Jan
  7. Wildenbeest, Mart
  8. Gerritsen, Stijn
  9. Joosten, Jelte
  10. Grob, Stijn

Kader
Frank Roos
Sjors Roelofs
Thijs Knuiman
Mats Rutten
Cuno Grob

Trainingen
Nog niet bekend

RKPSC JO10-1

  1. Peters, Jason
  2. Morina, Ramin
  3. Nieuwenhuizen, Lise
  4. Bruns, Daan
  5. Hondijk, Sem
  6. Wolsink, Bart
  7. Roelofs, Ben
  8. Meulebeek, Tom
  9. IJssel de Schepper, Senne

Kader
Martijn Hondijk
vacant

Trainingen
Nog niet bekend

RKPSC JO9-1

  1. Pest, Aukje te
  2. Kersten, Loes
  3. Stronkman, Mees
  4. Jansen, Luuk
  5. Dewnarain, Jaysan
  6. Groenen, Bowy
  7. Houte, Juno van
  8. Vos, Sophia

Kader
Gilbert Jansen
Bjorn Groenen

Training
dinsdag 18:30 – 19:30

RKPSC JO7-1

  1. Kersten, Huub
  2. Gasseling, Dirk
  3. Groenen, Xavi
  4. Krijger, Rick

Kader
Robin Bekker
Constant Krijger

Training
woensdag 18:15 – 19:00