Uitslagen (volleybal)
Hieronder zie je tegen welke tegenstanders onze volleybalteams gespeeld hebben en wat de uitslag was.
Datum | Wedstrijden | Resultaten | Sets |
---|---|---|---|
16-03-2024 | 17:00 | PSC DS 2 - SV Halle DS 3 | 3-1 | 26-24, 25-21, 23-25, 25-20 |
16-03-2024 | 15:00 | PSC DS 1 - Labyellov DS 1 | 1-3 | 11-25, 17-25, 25-22, 13-25 |
16-03-2024 | 13:00 | PSC MC 1 - Victoria MC 1 | 1-3 | 21-25, 25-17, 19-25, 22-25 |
13-03-2024 | 21:35 | PSC HR 1 - Labyellov HR 1 | 4-0 | 19-11, 18-11 |
13-03-2024 | 20:45 | LIVO HR 1 - PSC HR 1 | 1-3 | 14-20, 17-17 |
13-03-2024 | 20:20 | Actief '81 HR 1 - PSC HR 1 | 2-2 | 16-23, 24-14 |
13-03-2024 | 19:30 | Victoria HR 1 - PSC HR 1 | 3-1 | 17-17, 25-10 |
09-03-2024 | 17:00 | PSC DS 2 - WIK Steenderen DS 5 | 1-3 | 23-25, 26-28, 25-22, 14-25 |
09-03-2024 | 13:30 | Dash DS 3 - PSC DS 1 | 4-0 | 25-18, 25-18, 25-20, 25-15 |
09-03-2024 | 10:50 | PSC N5 1 - WIK Steenderen N5 1 | 4-0 | 25-22, 6-5 |
09-03-2024 | 10:00 | SV Loil MC 2 - PSC MC 1 | 2-3 | 25-18, 21-25, 25-17, 19-25, 11-15 |
09-03-2024 | 10:00 | Volleybalvereniging ROHDA N5 2 - PSC N5 1 | 4-0 | 25-13, 12-7 |
09-03-2024 | 09:35 | WIK Steenderen N5 1 - PSC N5 1 | 2-2 | 25-13, 13-15 |
09-03-2024 | 08:45 | PSC N5 1 - Volleybalvereniging ROHDA N5 2 | 2-2 | 16-25, 15-11 |
06-03-2024 | 21:35 | PSC XR 1 - Actief '81 XR 1 | 2-2 | 17-15, 15-17 |
06-03-2024 | 20:45 | DuReVo XR 1 - PSC XR 1 | 3-1 | 20-15, 15-15 |
06-03-2024 | 20:20 | ACE'19 XR 1 - PSC XR 1 | 1-3 | 19-19, 12-23 |
06-03-2024 | 19:30 | Volleybalvereniging ROHDA XR 1 - PSC XR 1 | 2-2 | 18-17, 14-18 |
02-03-2024 | 17:00 | PSC DS 2 - Labyellov DS 3 | 1-3 | 26-28, 16-25, 18-25, 25-23 |
02-03-2024 | 15:00 | PSC DS 1 - Rensa Family Orion DS 3 | 3-1 | 25-11, 25-15, 21-25, 25-16 |
02-03-2024 | 13:00 | PSC MC 1 - Labyellov MC 2 | 4-0 | 25-18, 25-16, 25-11, 25-13 |
24-02-2024 | 14:00 | Volleybalvereniging ROHDA MC 1 - PSC MC 1 | 0-4 | 23-25, 11-25, 6-25, 12-25 |
24-02-2024 | 10:50 | Volleybalvereniging ROHDA N5 2 - PSC N5 1 | 0-4 | 12-25, 8-11 |
24-02-2024 | 10:25 | PSC N5 1 - ACE'19 N5 1 | 2-2 | 25-22, 6-11 |
24-02-2024 | 09:35 | PSC N5 1 - Volleybalvereniging ROHDA N5 2 | 4-0 | 25-21, 9-2 |
24-02-2024 | 09:10 | ACE'19 N5 1 - PSC N5 1 | 4-0 | 25-22, 18-9 |
23-02-2024 | 20:00 | KSV DS 1 - PSC DS 1 | 4-0 | 25-22, 25-20, 25-13, 25-16 |
17-02-2024 | 14:00 | SV Halle DS 3 - PSC DS 2 | 3-1 | 25-20, 20-25, 25-11, 25-18 |
17-02-2024 | 13:00 | Victoria MC 2 - PSC MC 1 | 0-4 | 5-25, 8-25, 15-25, 13-25 |
08-02-2024 | 20:30 | Labyellov DS 4 - PSC DS 2 | 1-3 | 13-25, 25-22, 13-25, 20-25 |